Rolovací vrata a jejich varianty

Tak jako každý jiný produkt, i rolovací vrata jsou k dispozici v několika variantách. Je možné si vybrat z řady odstínů a imitací materiálů, tak, aby si každý mohl vybrat, co se hodí právě jemu. Nejběžnějším dekorem je imitace dřeva různých odstínů, klasické odstíny jsou bílá, béžová, hnědá, stříbrná a šedá. Dalšími možnostmi jsou vzory v široké škále barev, které dodávají lamelám speciální fólie. Všechny ostatní odstíny z palety barev se dají na lamely nastříkat, takže možností, jak budou Vaše rolovací vrata vypadat, je téměř neomezeně. Vybírat vzhled vrat tak může být zábavné a nenáročné a dá se vybrat takový dekor, který přesně odpovídá například domovním dveřím a vše pohodlně sladit.

Rolovací vrata – s čím počítat při montáži?

Montáž sama o sobě je rychlý proces. Stačí pouze namontovat úložné pouzdro přímo do garážového otvoru nebo před něj do vnitřní strany garáže. Nic jiného v podstatě není potřeba, na rozdíl od montáže jiných druhů vrat, které vyžadují sestavení konstrukce uvnitř garáže, čímž značně omezí vnitřní prostory a jsou tedy vhodné spíše pro větší garáže. Díky jednoduché montáži jsou vrata připravena k používání během velmi krátké doby.

Rolovací vrata – s čím počítat při údržbě?

Rolovací vrata jsou vyrobena z hliníkových lamel, pospojovaných k sobě. Tyto lamely je možno zateplit pomocí polyuretanové pěny, což je nejlepší současný materiál používaný k zateplování, nebo je možné je opatřit plastovými okénky, které jsou výhodné pro vnesení více světla do prostoru garáže. V případě poškození garážových vrat je ale oprava velmi jednoduchá a levná. Stačí pouze vyměnit poškozené lamely za nové. U jiných druhů vrat by mohlo být ve stejném případě potřeba i vyměnit celá vrata nebo zajistit nákladnou opravu. Údržba však může být náročnější z pohledu čistoty vrat. Pokud se dostane mezi lamely například kamínek, při zarolování do boxu se mezi lamelami může třít a odřít je. Stejně by mohl fungovat i hrubý prach, který je u silnic v teplých dnech běžný.Rolovací vrata – obsah:

Kontakt:

Vrata nabízí:

Rozhodujete se, jaká si pořídit garážová vrata? V dnešní době patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v různých rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Navštivte také:

Doporučení:

 

thuja

Túje na živý plot, to je specialita našeho zahradnictví. Sazenice prodáváme již  za cenu 6 Kč/ks. Mimo túje nabízíme také okrasné dřeviny a samozřejmě  hnojiva.